Kurumsal

Müşterilerimiz en iyisini hakediyor!
  • Hakkımızda
  • Misyon,Vizyon ve Değerler
  • Bilgi Toplumu Hizmetleri

Karacasu Tekstil, 1996 yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Ring tesisi olarak üretim hayatına başlayan fabrikamız, üretime başladığı günden bu yana Ar&Ge’ye önem vermektedir. Bu bağlamda Türkiye’de Lycra’lı ve Şantuklu iplik üretimini yapan ilk firmalardan biri olmuştur. 2007 yılında kurulan Open-End tesisimizde de, Ring işletmesinde olduğu gibi kaliteye ve Ar&Ge’ye dayalı üretimimiz sürmektedir. Pamuklu ipliklerdeki kalite anlayışını diğer hammaddelere de yönelten firmamız, 10’un üzerinde farklı hammaddeyi kullanarak tekstilin bir çok koluna servis yapmaktadır. Kaliteyi ve kalitede devamlılığı ilke edinerek başta Avrupa, Asya, Güney Amerika ve Afrika olmak üzere 20’ye yakın ülkeye ihracat yapmaktayız.


Karacasu artık bir tekstil firmasından ziyade, bir servis firmasıdır.

Misyonumuz

Yeni, farklı ve katma değerli iplikler geliştirerek; kalitemizi koruyarak premium iplik üreticisi olarak hizmet vermeyi misyon edindik.


Vizyonumuz

Sürdürülebilir büyüme modelimiz ve sosyal sorumluluk prensiplerimizden taviz vermeden; güvenilir, güçlü, duyarlı kültürümüzle dünyaya hizmet etmektir.


Değerlerimiz

Karacasu Tekstil, müşterilerinin ürün mahremiyetini koruyarak, en kaliteli ipliği, en kaliteli elyaflarla en özenli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

ADINIZ*
E-MAIL*
TELEFON *
Kendinizi Tanıtın

Karacasu Tekstil şirket resmi bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.